Pomáháme

pomáháme dětem

Jsme českou firmou působící v oblasti módy od roku 2015. Od této doby spolupracujeme s FONDEM OHROŽENÝCH DĚTÍ s klokánkem Láskova na pražském Chodově. Víme jaké je to začínat od nuly a pro kouzelné bytosti jako jsou děti, které se dostali do situace ve které zkrátka potřebují pomoc od nás dospěláků je to o moc těžší a není nic horšího než vidět smutné dětské očka.

Víme, že pomocí ve formě darů nezajistíme to nejcennější co by jsme chtěli dát a to je šťastná rodina, ale pomůžeme klokánku fungovat. Každá pomoc je velice důležitá a nejen finanční, ale i hmotná. Skvělé děti s klokánku potřebují oblečení, hygienické potřeby a další věci běžné denní potřeby. Samozřejmě nepohrdnou ani hračkami , z těch mají určitě největší radost.

I my se snažíme pomoci a jsme rádi , že i letos jsme mohli darovat velké množství oděvů a obuvi v hodnotě přes 60 tis. Kč a zajistit aspoň po této stránce zase trochu té radosti v dětských očích.

Chcete se přidat k nám a pomoci klokánku Láskova? Skvělá paní ředitelka Mgr. Marie Chovancová a neméně báječné "tety" budou jistě rády za pomoc, která pomůže dalšímu provozu klokánku.

Veškeré informace o tom jak můžete pomoci najdete na stránkách klokánku Láskova na adrese http://www.klokanek-laskova.cz/ .

Sledujte i facebook stránku Klokánku ZDE

Budeme se těšit opět v dalším roce.

 

Jste skvělé děti a ze srdce Vám přeji ať jste moc šťastné a splní se Vám i ty nejtajnější sny.

S láskou 

 

Jaroslava Dědinová

majitelka Deejada Fashion

WWW.DEEJADAFASHION.CZ