Proč nakupovat u nás

Veškeré zboží máme skladem což znamená možnost okamžité expedice ihned po přijetí objednávky. Nyní přes 550 druhů kvalitního oblečení a obuvi v několika barvách a velikostech.

   

 

Delivery_Method__1446241011_82255 

      

Díky tomu , že jsme partnerem PPL kurýrní služby  , tak Vám , našim zákazníkům , můžeme garantovat dodací lhůtu do 48 hodin.

Zásilku Vám doveze kurýr až domů a  předem Vás bude náležitě informovat o cestě Vaší  zásilky od nás až do Vašich rukou.         

 

 

eee   

           

Poradíme Vám vždy s výběrem zboží či jakýmkoliv dotazem. Náš tým je připraven Vám vždy ochotně poradit a to jak přes on line chat na našich stránkách, emailu či na naší  zákaznické lince. Nevíte si rady s výběrem ? Potřebujete poradit? Tak si naši podporu vyzkoušejte . Jsme tady pro Vás.

 

                                    

77777     

   

S oblečením máme mnoho zkušeností a rozumíme mu. Můžete se na nás spolehnout v  každém kroku Vašeho nákupu.  A nákupem to nekončí, náš zákazník je pro nás  prioritou tak klademe důraz i na péči po Vašem nákupu.

 

 

ttttt     

     

Náš eshop Vám vždy garantuje 14 denní lhůtu pro vrácení či výměnu zboží. Víme, že i přes všechnu naší snahu může být vždy důvod proč zboží vrátit a proto se i v tomto můžete na nás spolehnout.

 

 

 

hhhhh 

 

Víte jak poznáte spolehlivý eshop? Je přeci oblíbený:) Máme spoustu spokojených zákazníků , na našich Facebook stránkách máme přes 50 tisíc fanoušků

a každý den nás na našem eshopu navštíví přes 1 tisíc návštěvníků :) 

 

 Na každého z Vás se budeme těšit na našich stránkách www.deejadafashion.cz

          Děkujeme Vám za Vaší důvěru.   Jaroslava Dědinová

                                                          majitelka Deejada Fashion