Vrácení zboží

 

 

Postup při vrácení zboží:

Zboží , které chcete vrátit zpět bez udání důvodu či zboží, které chcete reklamovat nebo vyměnit prosíme zabalte zpět do původního obalu !!! připojte vyplněný formulář , který naleznete zde :  Vrácení zboží

Zboží zašlete na adresu:  Jaroslava Dědinová, Deejada Fashion, Slunečná 142,25241 Dolní Břežany 

 

Zboží, které vracíte dle odstoupení od smlouvy musí být vráceno na naší adresu do 14 dnů od Vámi přijatého balíčku. Zboží nesmí jevit známky nošení, používání, či jinak poškozené , zboží vracejte ve stavu , ve kterém jste ho obdrželi.Prosíme vracejte zboží nenaparfémované. Při porušení těchto podmínek bude postupováno dle obchodních podmínek našeho eshopu. Zboží zpět nezasílejte na dobírku.

Po obdržení zboží ( při odstoupení od smlouvy) bude částka vrácena zpět na účet zadaný ve formuláři do 14 dnů.Prosíme nezapomeňte vždy vyplnit číslo účtu v tomto formuláři.

Při výměně zboží bude vyměněné zboží doručeno na Vámi zadanou adresu do 7 pracovních dní 

Prosíme máte - li zájem o výměnu zboží , tak než nám zašlete zboží na výměnu , tak si nejprve vytvořte novou objednávku  a do poznámky pro prodejce nám napište VÝMĚNAtím dojde k rezervaci zboží. Výměna zboží  je zpoplatněna 50 Kč za zaslání. Zda - li  produkt , který chcete vyměnit již není skladem , tak Vám bude vrácena částka na účet.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat emailem na deejadafashion@seznam.cz    nebo telefonicky PO-PA 10-17  na  naší zákaznickou linku 604 743 997 .

Děkujeme za pozornost Váš internetový obchod Deejada Fashion